Belçika Mynet Chat Odaları

yorum yok
88 views okuma
22 Nisan, 2022

Merhaba Belçika Mynet Sohbet Odaları Belçika Mynet Chat Odaları Sohbet konu başlığımız adı altında bugün sizlere kısaca sitemizin genel tanıtımını yaparak sözlerime başlamak ve devamında ise aklıma takılan chat odalarında dair her hangi bir konuyu seçip onunla devam etmek istiyorum.

sohbet chat sitelerimizde seviyeli muhabbetler ve kurulan iletişimlerde saygılı ol hoş görülü olmamız ön planda olmaktadır,hizmetlerimiz ise sınırsız canlı radyo yayınlarımız mobil sohbet girişlerimiz,özel odalarımız ikili iletişimler,iniz için ve çeşitli alanlarda oyun odalarımız yarışmalar için hizmetlerinize sunulmuş olup bedava olarak hizmetinizdedir.

Belçika Mynet Sohbet Odaları Ziyaretçileri

Değerli ziyaretçilerimiz kısaca site tanıtımından sonra benim gibi belki bazı kişiler arasındaki olan olumlu veya olumsuz olaylar sizlerinde dikkatini çekmiştir yani göz önünde olan olayların kimsenin gözünden kaçmadığına eminim.

Söz edeceğim konu içerisinde geçen hiç bir kelimem sadece bir şahsa ait değildir genel konuşuyorum kimsenin üzerine alınmasını istemem Lakin bende içerisinde ola bilirim belki ama zaman, zaman belki bilinçli belki bilinçsiz yaptığımız olumsuz davranışlarımız ve sergilemiş olduğumuz asabi tavırlarımız olmaktadır.

Sanal bile olsa karşımızdaki insanlara saygı duymamız ve hoş görülü olmamız gerektiğini asla unutmamamız gerek ufacık bir olay karşında ani çıkışlar yaparak bir birimizi kırıyor ve gereksiz konuşmalar yapıyoruz.

Bay veya Bayan fark etmiyor klavye başına geçince kendimizi kaybediyor ve astım,kestim tavırlar ile hoş vakitler geçirmek amacı ile chat  odaları ortamına katılan ziyaretçilere huzursuzluk vererek insanların bu amaçlarını felakete dönüştürüyoruz.

Yarına ne olacağımızı bilmediğimiz fani dünyada bir birimizi saygılı tavırlar ile sevmek sevilmek var iken sanal diyoruz kimse tanımaz kimin olduğumu ben egolarımı tatmin eder kim ne olursa olsun düşünceleri kafamızdan atarak bu tür yerlere katılan herkesinde yaşayan birer birey olduklarını unutmamamız gerek.

Tabi bu sözlerim herkes için geçeli değildir hoş görülü saygılı insanlarımız asabi insanlarımızdan daha fazla her ne kadar nazik kişiler fazla olsa bile bir kişinin çıkardığı huzursuzluk herkesi etkilemeye yetmektedir.

Aslında konuşulacak o kadar konu yazılacak o kadar şey var ama fazla söze gerek yok barış ile kavgasız. tartışmasız bir dünya dileklerimle saygılarımı sunarım.

 

https://www.laf.gen.tr/ bu makale ilk bu sitede yayınlanmıstır


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Can sohbet; içten ve samimi şekilde sohbet etmenin sözlük anlamı olarak da ...

Resimli Chat, Görüntülü Sohbet, Profil Resimli Sohbet, Üyeliksiz (Kayıt ...

Fakat birçok site katılımcılarını yapay robotlarla, olmayan kişilerin çekici ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!