Chat Odaları Sohbet Odaları Kuralları

yorum yok
83 views okuma
16 Nisan, 2022

Chat Odaları Sohbet Odaları Kuralları  hepimizin katıldığı sitelerdeki Sohbet Odası Kuralları her sohbet chat siteleri yönetimi ziyaretçilerinin huzurlu bir ortamda hoş vakitler geçirmeleri için sitelerine katılan ziyaretçileri tarafından yapılmaması gereken bazı istekleri vardır bu isteklerini kurallar adı altında ana sayfalarına yazmışlardır.Ve herkesten bu kurallara uymaları ve uyulmadığı takdirde sohbet chat odalarına katılan insanların sükuneti için gerekeni yapacaklarını, da beyan etmişlerdir.

Bizlerde Laf Sohbet chat sohbet ailesi olarak aramıza katılan,ve yeni katılacak olan arkadaşlarımızdan  hepimizin rahatı,huzuru için bazı ricalarımı olacak

Chat Odaları Sohbet Odaları Kuralları

Laf.gen.tr sohbet chat Sitemizi ziyarete gelecek bay ve bayanların site girişimizdeki rumuz yazan yere topluma ve ahlaka uygun seviyeli takma adlar alarak sitelerimize giriş yapmaları mecburi kurallarımız dandır.

Sohbet odalarımız genelinde büyük harf ve renkli yazı kullanarak diğer kullanıcıları rahatsız etmemeleri.

Ziyaretçileri aşağılayıcı rencide edici kelimeler ve argo,küfür,cinsel içerikli sözlerin sarf edilmemesi.ve ziyaretçileri küçük düşürücü, hakaret içeren, taciz ve tehdit edici itham ve iftiralarda bulunmak yasaktır.

Sohbet genelinde insanlar ile gereksiz tartışmaya girmeyerek huzuru bozmamaları yasak olup gereken yapılacaktır.

Sohbet Chat odalarımızda siyaset yapmak siyasileri eleştirmek Türkiye cumhuriyetini eleştirmek devlete, devlet büyüklerini imalı,da olsa hakaret dil,din,ırk ayrımı yapmak yasak olup aksi takdirde sitemizden uzaklaştırılacaksınız.

Sohbet ettiğiniz kişilerin veya bir başka kullanıcıların şahsi bilgileri telefon veya sosyal medya adreslerini dağıtmak yasaktır

Özel odalardaki ikili görüşmeleriniz sohbet geneline yansıtılmamalı ve bu odalardaki özel bilgi paylaşımlarınız-dan ve kurulan iletişimlerin-izden sitemiz sorunlu tutulamaz.

hepiniz yetişkin insanlar olarak kendi kararlarınız doğrultusunda hareket etme özgürlüğüne sahipsiniz kimseye özel odalarda konuşma yasağı getiremeyiz ve hepinizden ricamız bilgi paylaşımlarınızı insanları tam anlamı ile tanımadan yapmamanızdır aksi takdirde üzülen sizler olursunuz..

Sitemiz üzerindeki katılımlarınız esnasında ise sohbet genelinde veya özel odalarda başka site isimleri vermek, reklam yapmak yasaktır.

Chat kuralları, sizlerin rahat huzurlu bir ortamda chat sohbet yapabilmeniz ve yardımlaşa bilmeniz amacı ile konulmuştur,bundan dolayı insanlarla konuşmalarınızın seviyeli,saygılı,olarak  kimseyi kırmadan,zor durumda bırakmadan sohbetler yapılması önemle duyurulur.

Sitelerimizde rahatsızlık verildiği takdirde Site yönetimindeki yetkili arkadaşlara bildirerek yardım talep edebilirsiniz.Site kurucusu olarak sizlerin huzurlu bir ortamda sohbet etmesi için elimizden gelenin en iyisini yaptık siz değerli ziyaretçilerim izinde emeklerimize saygılı olarak davranmanızı rica ederiz

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Can sohbet; içten ve samimi şekilde sohbet etmenin sözlük anlamı olarak da ...

Resimli Chat, Görüntülü Sohbet, Profil Resimli Sohbet, Üyeliksiz (Kayıt ...

Fakat birçok site katılımcılarını yapay robotlarla, olmayan kişilerin çekici ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!